برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۹۹/۱/۱۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش های خاص در دکوراسیون

خرید فرش خاص برای دکوراسیون های زیبا

انواع فرش خاص و جدید
قالی مهم ترین جزء در دکوراسیون داخلی خانه به شمار می رود . برای جذابیت بیشتر طراحی داخلی منزل اغلب از فرش های خاص ایرانی استفاده می شود . استفاده از فرش ماشینی مناسب جلوه بسیار زیبایی به خانه می‌بخشد و از طرفی دیگر خرید فرش نامناسب باعث بر هم خوردن تناسب در اجزای دکوراسیون خانه می گردد . امروزه با تنوع طرح و رنگبندی زیاد انتخاب فرش مناسب با دکوراسیون خانه بسیار دشوار شده است . تقریبا نیمی از دکوراسیون های امروزی به سبک مدرن و کلاسیک هستند از این رو برای تمکمیل این فضا ها می توان از فرش های ماشینی خاص استفاده نمود . با ترکیب دکوراسیون مدرن با فرش خاص می توان از یک چیدمان خاص و زیبا لذت برد .
فرش های ماشینی خاص شامل انواع فرش ماشینی فانتزی ، فرش ماشینی مدرن و فرش ماشینی سنتی می باشد .
در طراحی فرش های ماشینی خاص مانند فرش فانتزی کاشان از طرح و نقوش خاصی استفاده نمی شود و بیشتر نقشه های ساده و فرم های هندسی به کار گرفته می شود . طرح و رنگ فرش های خاص فانتزی بسیار متنوع می باشد که این موضوع پاسخگوی تمام سلیقه ها می باشد . رنگ های به کار رفته در قالی خاص فانتزی بیشتر ، رنگ‌های شاد و براق و پر انرژی مثل قرمز و زرد و سرخابی است . قالی فانتزی خاص کاشان در انواع مختلف : فرش فانتزی ترک ، فرش شگی ، فرش پرز بلند ، فرش شنل ، فرش گلیم ، فرش چرم و پوست تولید می شود . لطافت و سبکی، تنوع در طرح و رنگ بندی و همینطور ضدلک و حساسیت بودن ازخصوصیات فرش های خاص فانتزی کاشان است .
قالی دایره ماشینی از فرش های خاص بازار است که باعث جذابیت و خاص شدن هر دکوراسیونی می شود . استفاده از فرش ماشینی خاص گرد بیش تر برای فضا هایی که دکوراسیون داخلی مدرن و آزاد دارند مناسب است . باید با در نظر گرفتن رنگ کفپوش ها رنگ فرش دایره را برای دکوراسیون خانه انتخاب کرد تا زیبایی داخلی منزل دو چندان نمایان شود . فرش ماشینی خاص گرد برای فضاهایی که امکان استفاده از فرش های مستطیل را ندارند بهترین گزینه می باشد . پهن کردن فرش ماشینی دایره در تمامی قسمت ها مختلف دکوراسیون داخلی خانه محدودیتی ندارد .
کاربرد قالی های خاص دایره شکل در دکوراسیون های داخلی اتاق کودک و نوجوان بیشتر از هر مکانی می باشد . از مهمترین ویژگی های فرش خاص دایره بزرگتر نشان داده شده فضای هر دکوراسیونی می باشد . بیشترین استفاده از فرش های دایره در اتاق ناهار خوری است . پهن کردن این فرش های خاص در زیر میز ناهار خوری  چشم اندازی بی نظیر در دکوراسیون داخلی آن فضا ایجاد می نماید .
فرش های پتینه از خاص ترین قالی های بازار هستند و از زیبایی منحصربفرد و خاصی نسبت به دیگر فرش های مدرن و فانتزی برخوردارند . قالی خاص پتینه در رنگ و طرح های انتیک و فانتزی تولید می شوند . این نوع فرش ماشینی به دلیل طرح خاص و جدید خود طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است . قالی ماشینی خاص پتینه از تکنیک رنگ و بافت که روی فرش انجام می شود تولید شده و با استفاده از رنگ های مات کننده به فرش حالت کهنه نما داده می شود . یکی از راه های بسیار عالی برای خاص نمودن دکوراسیون استفاده از فرش های خاص پتینه است .
قالی های درجه یک ترک کاشان از دیگر فرش های خاص بازار هستند که با رنگبندی لایت برای دکوراسیون های کلاسیک و مدرن طراحی شده اند .طراحی ساده و شیک این فرش های ماشینی خاص باعث شده که این کالا برای انواع دکوراسیون ها مناسب باشد . مهمترین  تفاوت این نوع محصولات با فرش های ترکیه در طرح و نقشه های ساده و استفاده از رنگ بندی های  محدود در بافت و تولید آن است .
فرش ترک برای استفاده در دکوراسیون کلاسیک اتاق پذیرایی و اتاق نشیمن و همچنین دکوراسیون مدرن نیز مناسب است . الیاف فرش خاص ترک از نخ تمام اکریلیک ترک بافته شده و به هیچ عنوان لک را در فرش باقی نمی ماند . فرش های فانتزی ترک که از نوع فرش های درجه یک و خاص کاشان می باشند که بیشتر با دکوراسیون های مدرن هماهنگی دارد و به فضای منازل جلوه ای خاص و شیک می دهند .
فرش 1500 شانه کاشان از جدیدترین و خاص ترین فرش های جهان است . طرح های خاص و زیبایی که این فرش ها دارند مناسب هر نوع دکوراسیونی است . این فرش های ماشینی دستبافگونه از دسته فرش های خاص بازار فرش هستند و به طور معمول با تراکم طولی 4500 تولید می شوند . طرح و نقشه های که در فرش ماشینی خاص 1500 شانه به کار می رود دارای سبک و سیاق خاصی می باشد و شباهت بالایی به فرش دستباف اصیل دارد . این فرش زیبا را برای مکان های مجلل و لوکس به خریداران به عنوان فرش خاص و جدید توصیه می شود . طرح های متنوع قالی هزار و پانصد شانه خاص کاشان شامل انواع فرش سنتی و فرش مدرن و فانتزی است که هر کدام متناسب با سبک دکوراسیون کلاسیک و مدرن طراحی شده است تا طبق سلیقه و نوع نیاز افراد مختلف جامعه باشد .
فرش های ماشینی خاص به دسته و مورد خاصی منتهی نمی شوند و می توان فرش های درجه یک کاشان را از دسته فرش های خاص بازار دانست . فرش ماشینی اکریلیک کاشان با رنگ خنثی می تواند باعث ایجاد ارامش در مکان های مختلف خانه شود و به عنوان مکمل دکوراسیون خانه استفاده گردد .
دکوراسیون پذیرایی خانه فرش خاص خود را می خواهد . از این رو باید در هنگام خرید فرش ماشینی خاص برای پذیرایی بهترین ها را انتخاب نمود . برای انتخاب مدل فرش ماشینی پذیرایی باید به طراحی و رنگبندی پذیرایی توجه کرد . بهترین انتخاب برای فرش خاص پذیرایی ، فرش ماشینی دستبافگونه کاشان با رنگ و نگاره های خاص می باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  مرجع خرید اینترنتی فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه