برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۰/۱۱/۳

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» زیباترین فرش های پذیرایی برای جهیزیه عروس

شیک ترین فرش پذیرایی جهیزیه نوعروس

فرش ماشینی زیبا برای جهیزیه عروس
انتخاب فرش برای جهیزیه از مراحل سخت خرید می باشد . در انتخاب فرش پذیرایی عروس باید دقت زیادی به خرج داد زیرا طرح و رنگ فرش پذیرایی در زیبایی جهیزیه بسیار مهم است . طرح و رنگ فرش پذیرایی عروس باید با رنگ مبلمان و پرده اتاق پذیرایی ست باشد . بسته به سلیقه و بودجه افراد می توان انواع فرش ماشینی کاشان را برای این کار خریداری نمود . برای انتخاب فرش پذیرایی برای جهیزیه عروس باید فاکتورهایی چون جنس، قیمت، سایز و طرح و رنگ را در نظر گرفت تا انتخابی درست و زیبا داشت .
شیک ترین فرش های پذیرایی عروس در دسته های : فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه ، فرش ترک و فرش 1500 شانه قرار دارند . متراژ و سبک خانه عروس از مواردی است که در هنگام خرید فرش پذیرایی جهیزیه باید در نظر گرفته شود . در هنگام خرید فرش جهیزیه باید حواسمان باشد که فرش از سایز خانه بزرگتر و یا خیلی کوچکتر نباشد تا جلوه ی فرش از بین نرود . در قالی ماشینی کاشان بالاترین تنوع برای فرش جهیزیه عروس وجود دارد که این گزینه دست خریدار را برای انتخاب باز نگه می دارد .
قطعا فرشی که برای اتاق خواب عروس انتخاب می شود با فرش پذیرایی متفاوت خواهد بود . فرش های ماشینی که شانه و تراکم بالاتری دارند بهترین گزینه برای فرش پذیرایی عروس محسوب می شوند زیرا به فرش دستباف شباهت بیشتری دارند و در ضمن از کیفیت بالاتری برخوردارند . فرش هایی که تراکم بالاتری دارند از نظر پاخور شدن مقاومت بیشتری دارند و در عین حال از زیبایی و ظرافت بالاتری برخوردارند .
الیاف فرش ماشینی پذیرایی عروس بسیار مهم می باشد . فرش ماشینی که برای فرش پذیرایی جهیزیه عروس انتخاب می شود باید با بهترین نوع نخ خاب بافته شده باشد تا پرزدهی نداشته و در ضمن ضد حساسیت نیز باشد . قالی های اکریلیک کاشان تمامی این خصوصیات را دارا هستند و به راحتی شسته می شوند .
قالی های ماشینی اکریلیک از زیباترین فرش های پذیرایی برای جهیزیه عروس به شمار می روند که هم نرمی و لطافت بالایی دارند و هم رنگبندی ان ها بسیار زیبا و خاص است .
در هنگام انتخاب زییاترین فرش ماشینی برای پذیرایی عروس باید طرح فرش را نیز در نظر گرفت . قالی های 1000 شانه با طرح های شبیه فرش دستباف می توانند از بهترین انتخاب ها برای فرش پذیرایی عروس باشند .
جدیدترین مدل فرش جهیزیه در انواع قالی 1500 شانه کاشان موجود است . این فرش های زیبا از فرش های لوکس بازار محسوب می شوند که می توانند به عنوان زیباترین فرش ماشینی پذیرایی برای جهیزیه عروس به فروش برسند . انتخاب طرح و رنگ فرش ماشینی 1500 شانه برای پذیرایی عروس بستگی به سبک و رنگ وسایل دارد . معمولا فرش ماشینی که برای جهیزیه عروس انتخاب می شود باید با طرح و رنگ مبل و پرده پدیرایی همخوانی داشته باشد . پس بهتر است فرش 1500 شانه ای که برای پذیرایی عروس انتخاب می شود از جدیدترین طرح های قالی لوکس 1500 شانه باشد .
افرادی که به دنبال فرشی ارزان و در عین حال شیک هستند می توانند قالی های ماشینی 1000 شانه کاشان را برای فرش پذیرایی عروس انتخاب کنند . فرش های هزار شانه کاشان در ابعاد استاندارد : فرش 1000 شانه شش متری ، فرش 1000 شانه نه متری و فرش 1000 شانه دوازده متری برای فرش پذیرایی تولید می شوند . این قالی های درجه یک که از 1000 گره در عرض و 3000 گره در طول تشکیل شده اند با ارتفاع نخ خاب حدود 7 میلی متر بهترین انتخاب برای پذیرایی منازل نو عروسان به حساب می آیند .
امروزه عروس خانم ها به دلیل کوچک شدن خانه ها و مدرنیته شدن ، دکوراسیون خانه خود را به سبک اروپایی می چینند . قالی ترک ایرانی از فرش های ماشینی مدرن برای جهیزیه عروس هستند . جدیدترین مدل های فرش ترک با طرح های فرش ایرانی تولید شده و می توانند بهترین فرش برای پذیرایی عروس باشند . قالی های مدرن ترک با رنگ های لایت و شاد جلوه ای زیبا و خاص به اتاق پذیرایی عروس می بخشند . این قالی های زیبا در سه نوع فرش ترک گل برجسته ، فرش ترک 700 شانه و فرش ترک دایره ای تولید و روانه بازار می شوند .
فرش های 1200 شانه کاشان جزء زیباترین فرش های ماشینی جهان هستند که به عنوان بهترین و زیباترین فرش برای پذیرایی عروس معرفی شده اند . پیشرفت تکنولوژی باعث شده که این فرش های ماشینی با عملیات هیت ست ضد حساسیت و بدون پرز شوند .
رنگ فرش
از مهمترین ملاک ها برای انتخاب فرش جهیزیه است . فرش های 1200 شانه با رنگ های جدید و زیبا توانسته جوابگوی تمامی سلیقه باشند . این قالی های زیبا با تراکم 3600 و نخ اکریلیک بافته می شوند و بالاترین درجه کیفیت را دارا هستند . طرح های شلوغ قالی 1200 شانه کاشان سبب شده تا با تمامی انواع دکوراسیون پذیرایی عروس قابل ست شدن باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  مرجع خرید اینترنتی فرش ماشینی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه