برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۱/۳/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» کارشناسی فرش ماشینی

ویژگی های فرش خوب

یکی از نیازهای مهم امرزی که لازمه هر منزلی می باشد فرش ماشینی کاشان است ، اما چگنه می توان یک فرش زیبا و مناسب برای منزل خود انتخاب کرد تا علاوه بر هماهنگی با دکوراسیون و محیط باعث ایجاد هارمونی خاص شود . هدف ما از این مقاله این است تا شما را راهنمایی کرده و نکات مهم و قابل توجه را بیان کنیم تا در هنگام خرید شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید .


ما در این جا به توضیح در مورد کارشناسی در خرید نوع های مختلف فرش ماشینی و هم چنین مطالبی در رابطه با ویژگی های فرش خوب خواهیم پرداخت . امید است شما خریداران عزیز با مطالعه این مطالب ، استفاده لازم از آن را ببرید . منظور از کارشناسی فرش ماشینی این است که شما در حین خرید بتوانید از بین انواع مختلف و تعداد کثیری قالی انتخاب مناسبی داشته باشید . هر شخصی برای خرید یک قالی ماشینی مواردی مانند رنگ مناسب ، هزینه مناسب به همراه کیفیت بالا را مد نظر دارد که در بین این موارد شناخت کیفیت فرش ماشینی کار دشواری است و نیاز به دقت بالایی دارد .


برای اطمینان از خرید راه های زیادی وجود دارد که در زیر به چند مورد از آنها اشاره خواهیم نمود . یکی از راهها خرید از فروشگاه های معتبر است و یا حتی اینکه اطلاعاتی را که ما به شما ارائه می دهیم را نیز رعایت کنید . با وجود پیشرفت های چشمگیر در عصر حاضر کالاهای مورد نیاز برای گذراندن زندگی بیشتر و گسترده تر می شود . با این وجود مصرف کنندگان راغب هستند تا بهترین کالا را با بالاترین کیفیت انتخاب و خریداری کنند .

به عنوان مثال برای این کالاها ، می توان قالی را نام برد . این کالا به دلیل هزینه زیادی که صرف آن می شود ، نمی توان آن را هر چند بار تعویض کرد به همین خاطر باید در انتخاب خود دقت کنید و به خرید فرش ماشینی درجه یک که دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد . با کمی دقت شما قادر خواهید بود فزرش ماشینی با کیفیت بالا و درجه یک را خریداری کنید . نکاتی که قبل از خرید شما باید به آن توجه کنید عبارت است از ابعاد فرش و رنگ و ست دکوراسیون منزل که این دو مورد در زیبایی فرش به شما کمک خواهد کرد . حال به ارائه مطالبی خواهیم پرداخت که با خواندن آن بتوانید در هنگام خرید فرش ماشینی یک کارشناس باشید .

 

1- بررسی مکان خرید فرش


شاید شما به این دلیل که تعداد زیادی برند و شرکت تولید فرش دارند ، دچار سردرگمی شوید . همین طور تنوع در طرح و رنگ ها باعث ایجاد یجی و سر در گمی می شود . شما می توانید با توجه به مطالب که فروشنده به عنوان راهنمایی نمودن شما بازگو می کند مانند نوع نخ پود ، نوع نخ خاب ، برند ، شانه وتراکم ، قیمت فرش ماشینی کاشان و کیفیت آن ، مقایسه بهتری بین فرشها داشته باشید و در نهایت انتخابی مناسب برگزینید .


وظیفه یک مدیر فروش و فروشنده این است که در نمایشگاه های فرش همه موراد لازم در مورد فرش را در اختیار شما قرار دهند تا تمامی ابهامات برای شما برطرف شود و در نهایت مشتری حس رضایت داشته باشد . یکی از مراحل مهم در خرید فرش خوب ، کاربرد زبان در هنگام خرید است . پس پرس و جوی خود را در این زمینه به طور کامل از فروشنده بپرسید و خجالت را کنار بگذارید . توصیه ای که در این زمینه به شما داریم این است ؛ نکاتی را که در هر نمایشگاه خرید فرش ماشینی به شما ارائه می دهند به صورت لیستی درآورید در پایان امکان مقایسه و بررسی را برای انتخاب بهتر داشته باشید .

 

2- اهمیت برچسب پشت فرش


دومین نکته که باید ان را رعایت کنید برچسب منصوب در پشت قالی ماشینی است . این مورد به دلیل ان که بیشتر اطلاعات مهم در رابطه با فرش از همین برچسب یا اصطلاحا شناسنامه فرش بدست می آید دارای اهمیت است . از معدود معایب برچسب ها یا اصطلاحا شناسنامه مخدوش بودن آن را که امکان دارد توسط فردی در هنگام سنجاق و چسباندن به فرش انجام شده باشد ، تازه بودن برچسب و عدم اطلاعات کافی بر روی آن به صورتی که شامل تیتر یک کارخانه باشد یا اطلاعات لازم را در اختیار ندهد را نام برد .

 

3- مراجع اینترنتی فرش ماشینی


اخیرا تعدادی از کارخانه ها برای مشخص بودن ، برند خود را در حاشیه فرش می بافند . این حرکت باعث ساده تر شدن کار مشتری برای تشخیص برند می شود . برای اطمینان حاصل کردن از اصل بودن نام برند به غیر از برچسب یا شناسنامه فرش می توانید به مراجع اینترنتی مثل فروشگاه اینترنتی خرید فرش ماشینی مراجعه کنید و اطلاعات لازم را به دست آورید . شما باید برای کسب اطلاعات از فروشگاه های معتبر و بی طرف کمک کنید . شما با صبر و حوصله در موتور های جستجو به دنبال برند بپردازید تا در نهایت بهترین برند را بیابید .

 

4- بررسی درست بودن تراکم و شانه فرش برای خرید فرش


شما می توانید با مراجعه به پشت قالی تعداد تراکم و شانه فرش ماشینی را مورد بررسی قرار دهید . به این صورت که ده سانتی متر از عرض فرش را در نظر بگیرید ، تعداد گره های موجود در ده سانتی متر از عرض قالی را در ده ضرب کرده و تعداد شانه قالی را بدست می آوریم . برای مثال اگر تعداد گره های موجود در 10 سانتی متر از عرض قالی 1000 باشد ، فرش 1000 شانه خواهد بود .


برای بدست آوردن تراکم قالی نیز همین معیار را برای طول اندازه گیری می کنیم ، یعنی تعداد گره های موجود در ده سانتی متر از طول را در 10 ضرب کرده و تراکم طولی فرش ماشینی بدست خواهد آمد . مورد قابل توجه این است که به سلیقه خودتان فرشی را مطابق با دکوراسیون در نظر بگیرید و نگذارید که طرحی به شما تحمیل شود .

 

5- خرید اینترنتی فرش از فروشگاه اینترنتی


در صورتی که شما می خواهید خرید اینترنتی فرش ماشینی موفقی داشته باشید و نگرانی در این زمینه نداشته باشید می توانید از فروشگاه های اینترنتی معتبر برای این امر استفاده کنید . فروشگاهی معتبر است که دارای اعتبار بوده و همین طور نیز از نماد اعتماد برخوردار باشد . از ویژگی های خرید اینترنتی فرش کاشان صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل و صرفه جویی در زمان می باشد .

برچسب
'خرید اینترنتی فرش ماشینی' , 'خرید اینترنتی فرش کاشان' , 'فروشگاه اینترنتی خرید فرش ماشینی' , 'نمایشگاه خرید فرش ماشینی' , 'خرید فرش خوب' , 'قیمت فرش ماشینی کاشان' , 'خرید فرش ماشینی درجه یک'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  استخدام در فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه