برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۱/۳/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید فرش نوعروس ارزان قیمت

فروش فرش ماشینی ارزان قیمت برای جهیزیه عروس

دکوراسیون و زیبایی در منزل نو عروس از موارد مورد توجه بوده است . اینکه در خرید فرش جهیزیه ، چه نوع قالی را انتخاب کنیم تا علاوه بر داشتن کیفیت ، ماندگاری و زیبایی ، قیمت مناسبی هم داشته باشد از تصمیمات مهم است . دلیل اهمیت فرش نوعروس  بدان علت است که فرش به عنوان جزئی جدا ناپذیر از دکوراسیون هر ایرانی است که به فضا ابهت و جذابیت باورنکردنی می بخشد . چیدمان گرم و صمیمی می‌تواند خانه را برای شروع یک زندگی مشترک جذاب نماید .
اما داشتن اطلاعات کافی از آن نظر لازم است که علاوه بر انتخاب درست می‌تواند ما را به خریدی ارزان قیمت رهنمون نماید . فرشی که با داشتن دوام و ماندگاری تا مدت‌ها در خانه ما جای داشته باشد . آیا خرید فرش ماشینی بهتر است یا فرش دستبافت ؟ فرش پرز بلند را ترجیح دهیم یا فرش‌های پرز کوتاه ؟ چه شانه و تراکمی برای منزل نو عروس مناسب تر خواهد بود ؟ چه رنگ ، طرح و نقشه ای در خورد جهیزیه است ؟ انتخاب ارزان قیمت یا گران قیمت ؟ عوامل مؤثر بر قیمت و دوام کدام است ؟ این سؤالات تنها تعداد کمی از هزاران سؤالی است که هنگام خرید فرش جهیزیه پیش می‌آید . در این نوشتار می‌خواهیم با پاسخ دادن به سؤالات و معرفی فرش مناسب و ارزان قیمت در خرید مناسب نوعروسان نقشی داشته باشم .

آیا خرید فرش ماشینی بهتر است یا فرش دستبافت ؟
ترکیب فرش دستبافت با طرح سنتی با مبلمان فانتزی سنخیتی نداشته و زیبایی را به حد مطلوبی ایجاد نمی نماید . قیمت بالای فرش دستبافت می‌تواند دلیل باشد که نوعروس برای خرید جهیزیه گزینه فرش ماشینی را جایگزین دستبافت نماید .
اما در مورد طرح و نقش هم دو نوع ماشینی و دستبافت تفاوت‌های فاحشی دارند ، فرش های دستبافت تماماً طرح‌ها سنتی دارند اما فرش های ماشینی را می‌توان در طرح‌های فانتزی و مدرن هم تولید نمود  به جز نوع مبلمان و پرده رنگ و جنس کف پوش هم در انتخاب اهمیت دارد ، استادکاران امروزی در ساخت بنا از رنگ‌های کف پوش خنثی کمک می‌گیرند تا به راحتی با هر رنگ و طرحی قابلیت ست شدن داشته باشند . ما به شما فرش های ماشینی را پیشنهاد می‌کنیم چراکه طرح‌ها و رنگ‌های متعددی داشته و با داشتن قیمتی ارزان گزینه مناسبی برای خرید جهیزیه به شمار می‌رود . بهتر است از فرش های دستبافت در تابلوها و قالیچه‌ها کمک بگیریم .

فرش ماشینی برای جهیزیه عروس انتخاب بهتری است
هیچ کدام از مشتریان هنگام خرید ، کارشناس فرش نیستند و به همین علت باید قبل از خرید مطالعه نمایند و در استفاده کردن از تجربیات دیگران کمک بگیرند .
اگر نوعروس هستید و برای خرید فرش ماشینی این مطالب را مطالعه می‌نمایید دقت کنید که :
محصول را اندازه گیری کنید . داشتن خطا در ابعاد فرش از عیوب آن محسوب می‌شود . می‌توان از چند سانت کم یا زیاد بودن فرش دستبافت چشم پوشی کرد اما فرش ماشینی چنین نیست .
از قبل بدانید قصد خرید چه فرشی با چه طرح و رنگی و با چه ابعادی را دارید . فروشگاه و محل خرید مکان مناسبی برای فکر کردن به ویژگی‌های محصول نیست . به عبارتی باید هدف دار به سمت خرید حرکت کنید .
آیا پر کردن یک فضای بزرگ با فرش کوچک یا پر کردن فضای کوچک با فرشی بزرگ‌تر از ابعاد فضا زیبا است ؟ زیبایی شناختی به ما می‌گوید انتخاب ابعاد فرش قلق و روش‌های مختص خود را دارد برای مثال اگر در فضای 9 متری فرشی کمتر از 9 متر پهن کنیم ، فضا بزرگ‌تر نشان داده می‌شود .

چه رنگ ، طرح و نقشه ای در خورد جهیزیه است ؟
انتخاب رنگ‌های شاد خصوصاً سفید برای منزل نوعروس از رسومات قدیمی است ، تصور طرح و دکوری اروپایی با پرده‌هایی سفید و روشن ، مبلمانی با رنگ شاد زمانی که با یک تخته فرش ایرانی کامل شود بسیار هیجان انگیز است . ممکن است در این تصور وجود لکه‌های آلودگی و نمایان بودن کثیفی در رنگ‌های روشن موجب تردید در خرید شود اما برای رفع این دردسر می‌توان از فرش روشن که گل‌های خاکستری ، فیلی ، طوسی و خنثی و کم رنگ دارند و فضای زیادی از سطح فرش را می پوشانند بهره جست . مورد طرح‌های شلوغ و طرح دار به جای فرش های تک رنگ و ساده هم در راستای عدم نمایان شدن آلودگی‌ها ایده مناسبی است . یک فرش ماشینی هرچند هم که با دوام و باکیفیت باشد در مقابله زیاد با مواد شیمیایی کم آورده و آسیب می‌بیند پس رعایت حد وسط الزامی است ، نه با ایجاد هر لکه سریعاً نسبت به شست و شوی آن اقدام نماید و نه بگذارید آن‌قدر آلودگی در فرش بماند که موجب پوشیدگی و کپک شود .

فرش پرز بلند را ترجیح دهیم یا فرش‌های پرز کوتاه ؟
سبک‌های مدرن و امروزی در خانه نوعروس بیشتر از سبک‌های اسپرت پسندیده می‌شود . پس در انتخاب فرش هم دقت شود تا نوع کلاسیک یا مدرن گزینه فاخرتری نسبت به فرش های شگی ، پرز بلند و اسپرت است .
فرش های پرز بلند برای اتاق خواب ، اتاق فرزندان و بسیاری از فضاهای دیگر مناسب است اما اگر نوعروس برای پذیرایی یا اتاق نشیمن از آن استفاده کند بعد از مدتی نیاز به تغییر دکور حس خواهد کرد چراکه مناسب آن فضا انتخاب نشده است .
جدای از بحث طول پرزها ، هرچقدر فرش پرزهای نرم و لطیف‌تری داشته باشد دوام آن کمتر خواهد بود . کمتر بودن دوام بدان علت است که گرد و غبار را بیشتر جذب می‌کنند و در هنگام جارو کشیدن به راحتی آلودگی را از دست نمی‌دهند . اما فرش‌هایی که پرزهای زمخت و زبر دارند در برابر آلودگی مقاومت می‌کنند .

چه شانه و تراکمی برای منزل نو عروس مناسب تر خواهد بود ؟
موقع خرید فرش بی اختیار بر سطح آن دست می‌کشیم ، این اتفاق خوبی است و ما را در خرید بهتر کمک می‌کند بدین گونه که هر قدر حس فشردگی بیشتر باشد ، تراکم سر نخ و حجم فرش بیشتر حس شود می‌توان از دوام و ماندگاری اطمینان پیدا کرد .
فرش‌هایی با شانه کمتر از 700 پیشنهاد خوبی نیست و زیاد نمی‌تواند در خانه شما حضور داشته باشد . اگر نمی‌توانید تراکم و شانه فرش را پیش بینی نمایید ، کمک گرفتن از فروشنده ، کاتالوگ فرش یا برچسب پشت فرش اطلاعات مفیدی به شما خواهد داد . برای افرادی که به دنبال فرش باکیفیت و در عین حال دارای قیمت مناسب هستند ، پیشنهاد ما ، فرش 700 شانه می باشد . این نوع محصول ، از فرش های 1200 شانه ارزان قیمت تر می باشند و ضخامت و کیفیت بالایی دارد و جز گروه فرش های دستبافتگونه نیز می باشد .

اهمیت جنس الیاف
در کنار شانه و تراکم ، طرح و نقشه ، جنس الیاف هم در قیمت فرش مؤثر است ، عموم فرش های موجود در بازار از دو جنس پلی استر و آکریلیک هیت ست شده هستند ، این دو مورد تفاوت‌های اندکی با یکدیگر دارند اما در کل از بهترین الیاف محسوب می‌شوند .
فرش ماشینی پلی استر بدون حساسیت و بدون پرز هستند ، ظاهر زیباتری دارند ، اما دوام آن‌ها نسبت به رقیب آکریلیکی کمتر است .
تکنولوژی هیت ست توانسته است پرز الیاف آکریلیک را کم کند و آن را در مقابله با پلی استر تقویت کند ، کارایی بالای فرش های آکریلیک هیت ست آن را در رده بهترین‌ها قرار داده است .
فرش خاص در محصولاتی که به بازار عرضه می‌کند ، گزینه‌هایی باب منزل نوعروسان ارائه می‌دهد ، دیدن این طرح‌ها خالی از لطف نیست و مطمئناً می‌تواند از بهترین انتخاب‌ها در خانه ایرانیان باشد . پیشنهاد ما به کسانی که قصد خرید فرش را دارند بازدید از وب‌سایت شرکت تولیدی فرش خاص و قیاس کیفیت و قیمت محصولات با سایر تولید کنندگان است . خرید فرش خوب با تولیدات خاص امکان پذیر خواهد بود .

برچسب
'خرید فرش جهیزیه' , 'فرش نوعروس' , 'فرش ماشینی برای جهیزیه عروس'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  مرجع خرید اینترنتی فرش ماشینی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه