برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۱/۳/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» دلایل متفاوت بودن فرش ماشینی کاشان

دلیل های برتری فرش ماشینی کاشان و ویژگی های آن

یکی از اولین شهرهایی که در آن به تولید فرش ماشینی پرداختند ، شهر کاشان می باشد که توانسته نام خود را جزو اولین شهر تولید کننده فرش و تابلو فرش ماشینی در ایران ثبت کند . قدمت عرصه تولید قالی ماشینی در این شهر به بیش از 50 سال می رسد که در حال حاضر بیش از 1200 واحد تولیدی و پنج شهرک بزرگ و به نام در آن وجود دارد . یکی از دلایلی که فرش کاشان محبوبیت خاصی در بین افراد به دست آورده است ، تنوع بالا در طرح و رنگبندی آن می باشد و همین طور تنوع بالا در شاخه های موجود این محصولات که توانسته نیاز سلیقه های زیادی را بر طرف نماید . در این قسمت باید بیان داریم فرش ماشینی کاشان با شماره 00383 در یونسکو ثبت گردیده است . حتی می توان به قطعیت بیان کرد که صادرات فرش کاشان نیز بسیار رونق دارد . در ادامه بیشتر با فرش ماشینی کاشان آشنا می شویم .

 

تاریخچه فرش ماشینی کاشان

در سال 1313 اولین فرش ماشینی در کارخانه ریسندگی کاشان به وسیله دستگاه بافت ژاکارد بافته و تولید شد . در پی آن تاجران در این زمینه به وارد کردن فرش ماشینی از بلژیک پرداختند که به دلیل قیمت مناسب و کیفیت نسبتا خوب آن مورد استقبال عموم افراد قرار گرفت . به همین منظور افرادی در این عرصه سرمایه گذاری کرده و به تاسیس کارخانه های تولید فرش ماشینی پرداختند و فعالیت در این عرصه روز به روز افزایش داشته تا به امروز که شاهد بیش ا زهزاران واحد تولیدی کوچک و بزرگ در این زمینه می باشیم . در حال حاضر شهر کاشان به عنوان پایتخت بین المللی فرش ماشینی در جهان شناخته شده است .

 

طرح های فرش ماشینی کاشان

یکی از مهم ترین عواملی که در خرید فرش ماشینی کاشان باید بدان توجه کرد و دلیلی بر خاص بودن این محصول شده است طرح های آن می باشد . شرکت فرش خاص تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا طرح هایی مدرن و جدید را با تنوع بالا و رنگ بندی متفاوت ارائه کند . وجود لچک و ترنج در بعضی طرحها نشان گر اصالت هنر طراحی در ایران می باشد که بعد از گذشت سالیان متمادی هم چنان جزو طرح های پر فروش به حساب می آید و محجبوبیت خاصی در بین افراد دارد . البته در این قسمت باید بیان داشت فرش ماشینی کاشان طرح افشان نیز از طرح های پر طرفدار می باشد .

 

ابعاد فر ش ماشینی کاشان

برای بافت فرش ماشینی در ابعاد مختلف یک سری استاندارد تعیین شده که باید تولید کنندگان طبق آن محصولات خود را بافته و عرضه نمایند . این ابعاد استاندارد عبارتند از 12 متر ، 9 متر ، 6 متر و 4 متر . در صورتی که مشتری درخواست فرش ماشینی با ابعادی غیر از سایز های موجود را داشته باشد ، شرکت فرش خاص به منظور رفع نیاز وی و کسب رضایت مشتری شرایط لازم برای تولید محصول مورد نظر را فراهم می آورد .

 

رنگ بندی در فرش ماشینی کاشان

به طور کلی برای بافت یک فرش دو طیف رنگی داریم ، اولین مورد رنگ زمینه می باشد که به عنوان رنگی غالب در فرش مورد نظر کار می شود .  رنگ های زمینه ای که به طور معمول مورد پسند بوده و فروش خوبی داشته عبارت است از کرم ، سرمه ای ، آبی ، مشکی ، گردویی ، بادامی ، روناسی ، لاکی و غیره . مورد دوم در بستر هر فر شماشینی از تعدادی رنگ استاندارد و طبیعی استفاده می شود که عبارتند از 8 رنگ ، 10 رنگ ، 12 رنگ و 14 رنگ .

 

خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان

شما برای مشاهده و خرید فرش ماشینی کاشان می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش خاص مراجعه نمایید . در این فروشگاه انواع فرش ماشینی کاشان 1000 شانه ، فرش 1200 شانه ماشینی کاشان ، فرش ماشینی کاشان 700 شانه و غیره مشاهده می نمایید . شرکت فرش خاص کلیه محصولات خود را با بالاترین درجه کیفیت و قیمت مناسب و نسبتا ارزان ارائه می دهد که تمامی محصولات دارای ضمانت نامه معتبر و بیمه نامه بوده و ارسال آن نیز کاملا رایگان می باشد . امید است خریدی به یاد ماندنی را در فروشگاه اینترنتی فرش خاص تجربه کنید .

برچسب
'خرید فرش ماشینی کاشان' , 'فرش ماشینی کاشان' , 'خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان' , 'صادرات فرش کاشان'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه